Veštenie cez telefon

Pokiaľ máte záujem nechať si vyveštiť alebo spýtať sa veštca na niečo čo Vás zaujíma naživo, môžete využiť novú službu ktorú Vám ponúkame na telefónnom čísle 0988 600 880

 

Po zavolaní Vás systém poinformuje o možnostiach a Vy si zadaním čísla môžete vybrať veštca s ktorým chcete hovoriť. Pozrite si profily niektorých veštcov.

 

Senzibilná som bola už v detstve, mávala som sny ktoré sa splnili v krátkej dobe. Stávalo sa mi často, keď som sa hrala so psíkom, ako 8. ročná, hovorila som psíkovi nesmieš štekať ide k nám teta Marika. Moja stará mama sa len pozrela zo začiatku, nič nehovorila, ale keď sa potom za dverami objavila teta Marika, bola prekvapená. Pri prvom mojom takomto výroku to ešte nikto nebral vážne, až keď sa takéto moje výroky opakovali častejšie začali si to všímať. Skutočnosťou potom sa stalo, že keď stará mama začala vykladať karty motala som sa stále okolo nej. Zo začiatku ma poslala preč, nech sa idem hrať. Takto to prebiehalo zakaždým keď som bola u starej mamy, prišiel čas keď som dovŕšila 15. rokov a vtedy mi stará mama povedala no poď posaď sa povedz mi čo ti hovorí obrázok na tejto karte? Ja som začala opisovať moje pocity, potom priložila ďalšiu kartu a takto postupne sme sa akože hrali počas prázdnin u nej. Až jedného dňa som začala pekne spájať jednotlivé karty a dával mi výklad význam. Vtedy mi povedala ja som vedela že tebe to pôjde, že ty máš danosti a vlohy vykladať karty, len som nechcela skôr z dôvodu aby si ten význam aj chápala, predsa už vieš čo sa môže v živote diať. V mojich začiatkoch to bola hlavne hra, kamarátkam zo školy som vykladala karty. Keď som mala 21.rokov, moja stará mama zomrela, ale pred smrťou prosila starého otca aby karty spálil, že ich nesmie dať po smrti mne, lebo by mi to mohlo priniesť nešťastie. Samozrejme v tej dobe vykladacie karty som nemohla zohnať, tak ako náhradu som používala obyčajné dvojhlavové sedmové karty. S takýmito kartami som vykladala až do svojich 30. rokov.
Mám veľa príbehov čo som zažila s kartami. Ešte keď som bola slobodná a pracovala som v Čechách, mala som s kartami aj nepríjemné situácie. Ja keď som nastupovala do služby, ako vojačka, vždy som si pozrela aká bude služba. Samozrejme keď mala byť náročná, patrične som svojim kolegyniam oznámila že dnes to bude pomerne náročné. Samozrejme neverili brali ma akoby som že hovorila len tak nejakú srandu. Lenže sa vždy stalo to čo som povedala, až sa začali zaujímať moji nadriadení. Mysleli si že mám kontakty a informácie zo západu / to bolo vtedy veľké tabu/, nesmela som mať kontakty na kapitalistické krajiny, aby nebol únik služobného tajomstva. Až napokon sa stalo, že sám môj hlavný nadriadený si dal vyložiť karty, samozrejme pred svedkami, nakoľko neveril vôbec v moje schopnosti. Po takomto výklade som dostala upozornenie a absolútny zákaz vykladať karty. Tak som karty vykladala už len potajomky a hlavne veľmi dobre známym, aby som nedostala žiaden trest.,
Bola som veľmi šťastná keď mi prvé karty – cigánske vykladacie karty doniesli z Maďarska. Konečne aj ja som mala originálne a maľované karty. Môj manžel sa na to veľmi hneval, pretože keď som sa vydala niekoľkokrát sa stalo že mi karty sedmové spálil. Samozrejme som si zakaždým kúpila nové karty. Tieto vykladacie som si stále schovávala,  aby mi ich nespálil. Zo začiatku som vykladala karty mojim známym, potom sa pridali ich známy a takto som pracovala s kartami skoro dennodenne.
Viem veštiť budúcnosť viacerými spôsobmi. V tom najjednoduchšom ide o položenie otázky a riadim sa prvotnými myšlienkami, ktoré prichádzajú. Potom cigánskymi kartami, čo je rýchly a priamočiary výklad s jednoduchými odpoveďami. Veštenie z usadenej kávy, ktoré používam na spestrenie, a zložité výklady z tarotových kariet, ktoré trvajú podľa náročnosti aj hodiny. Tu používam aj tok informácií, ktorý sa mi spúšťa samovoľne. Ďalej náhodné či nárazové veštenia, ktoré sťahujem z informačných polí ľudí. Priznávam, že karty mi len napomáhajú otvoriť tému toho, čoho sa veštenie týka. V skutočnosti ich ani nepotrebujem, pretože mi odpovede na otázky samé od seba plynú v podobe myšlienok, hlasov. Prebieha to tak, že v momente pri telefonickom kontakte sa zahľadím do prázdneho priestoru, a často vidím dej tej ktorej situácie, vidím osoby, ktoré sa pýtajú, prípadne aj osoby, na ktoré sa taktiež pýtajú.
Ľudia sa často pýtajú ako to robím, že v mojej prítomnosti pociťujú kľud, a prítok životnej energie, majú pocit harmónie a dokonca aj lásky. Vidím pri osobnom kontakte aj auru  každého prítomného, diagnostikujem z očí a aury. Pracujem s kyvadielkom, takže ktorýkoľvek človek čo príde ku mne osobne má možnosť všetky tieto spôsoby na vlastné oči vidieť, alebo ako sa hovorí zažiť na vlastnej koži.
Niektorí ľudia majú pocit, že  vykladanie ide len tak samé od seba, že pre to kartár nevynaloží žiadne úsilie. Nie je to tak, (aspoň nie u mňa). U kariet je to podobné, ako keď riešite nejaký príklad, len to "riešenie" prebieha iným druhom duševnej činnosti,  než akou riešime matematickú úlohu.
Napríklad pre ilustráciu: vynaloženú sústredenosť by som prirovnala k riešeniu  jednoduchého testu na ktorom výsledku „Ti“ záleží. Niečo vidíš na prvý pohľad, ale niečo Ti dá zabrať. Premýšľala som nad tým, prečo sa to niekomu zdá pohodlné a ľahké. Väčšina ľudí, ktorí to nikdy neskúsili, si neuvedomujú jednu vec. Výklad kariet vyžaduje 100%  duševné a intelektuálne nasadenie, vrátane maximálneho zapojenia určitého druhu empatie.
Väčšinu zamestnaní je možné po čase robiť z časti rutinne – môžete si sem tam myšlienkami  odbehnúť /uletieť/ alebo poľaviť  v pozornosti. Vo výklade kariet toto nie je možné, táto profesia, vyžaduje plné sústredenie, nemôžete pri klientovi vypnúť ani na sekundu. V tomto je kartománia  náročnejšia únavnejšia  než iné profesie. Okrem toho, kartár bohužiaľ dokonca svojim spôsobom cíti klientove nešťastie alebo smútok a musí vynaložiť určitý druh úsilia, aby z toho nebol sám emocionálne zničený. Pravdou je, že zručný a skúsený kartár už dokáže byť voči týmto vnemom „obrnený“ a dokáže zostať pri výklade emocionálne nezainteresovaný.  Musím pripomenúť, že aj ja dodržiavam odporúčanie prestávok medzi vykladaním kariet. Znamená to, že môžem položiť tri otázky častejšie, ale veľký výklad raz za tri mesiace.

 

Mimo zmyslové vnímanie mi umožňuje vnímať  veci okolo seba cez  vibrácie a farby. Zem sa mení vibračne, a tým sa  menia aj ľudia a ich osud. Anjeli putujú po svete a nazerajú do ľudí , hľadajú duše tých, čo Božie dary majú, čo ich v sebe nosia, starajú sa o ne a rozvíjajú.  V dave ich bežným okom neuzrieš, ale ich vnútorné svetlo  tak silno žiari, že ich  anjelská duša vibračne zachytí a odhalí. Tak ktorí ste tí, čo vám svetielko láskou žiari a oslňuje svojou žiarou davy? Osudu vraj neunikneš, tak ho aspoň skúmam  za pomoci láskavého prístupu svetelných bytostí a to rôznymi formami.  Pozývam všetkých vás,  ktorí odvahu máte, so mnou  nazerať do ľudskej duše a osudu prostredníctvom ezoteriky,  ríše láskavých anjelov, archanjelov a učiteľov  Majstrov na nebo vzatých. Energie vykladacích kariet Madam Lenormand, cigánskych kariet a kariet Anjelov mi pomáhajú ako ďalšia forma pomoci pri usmerňovaní  vývoja duše človeka a jeho zmyslu života. Čistá  Božská energia lásky prechádzajúca prostredníctvom mňa ako cez kanál, mi umožňuje nielen diagnostikovať zdravotný stav ale aj lokalizovať podstatu problému a ložisko choroby. Následne je možné energiou naprogramovanou vyšším Ja, alebo dušou Božej veľkosti  previesť liečebný proces. Veľmi pekne reaguje ľudská duša na automatickú liečivú kresbu. Občas si požiadam o pomoc cez automatické písmo, alebo rozhovorom s dušami zomrelých. Mám rada všetko čo je spojené s jemnými dúhovými  farbami a drahými kameňmi. Nie je nič krajšie, ale aj  zložitejšie ako je TO NIEČO medzi Nebom a Zemou. Veľkou výzvou je nazerať do minulých životov, skúmanie rodov a uzdravovanie rodových koreňov.  Kedykoľvek sme poctení  láskou, dobrotou, alebo bohatstvom, dostávame požehnanie, ktoré nám pomáha žiť v harmónii, sme obdarení schopnosťou milovať, liečiť a pretvárať svoje životy.

 

Veci medzi nebom a zemou. Koľkých z nás vzrušujú. Zaujímajú, nadchýnajú - a podaktorých dokonca aj desia. Veci, ktoré sú nevysvetliteľné rozumovým, praktickým zdôvodnením. Ktoré treba prijať iba tak. Jednoducho sú. Môžeme veriť v ich liečivú, pripadne ničivú silu, alebo nie. Kde sa berie v podaktorých ľuďoch schopnosť vidieť dopredu to, čo sa stane? Liečiť? Alebo pozorovať auru nad inými osobami, podľa ktorej sa dá určiť zdravotný stav? Je to dané zhora? Alebo majú v sebe otvorenú ďalšiu dimenziu, ktorá obyčajným smrteľníkom nie je daná? Na mnoho otázok je málo odpovedí. Jedno je však nevyvrátiteľné. Prostý a jednoduchý fakt: takíto ľudia medzi nami žijú, pohybujú sa, majú schopnosť vnímať to, čo my nie, liečia a uzdravujú. Patrí medzi nich aj pani Mária Hapšudová. V časoch minulých, tých dávnych, keď' sa ešte upaľovali čarodejnice a bosorky, keď neexistovali antibiotiká ani moderná zdravoveda, by ju nazvali možno vešticou a bylinkárkou. Ľudia by jej pre jej schopnosti rozoznávať liečivé účinky rastlín, ale aj nerastov, hornín a skál, vzdávali úctu a chodili by k nej po radu pri všetkých svojich problémoch, či už zdravotných, alebo iných. Chodia k nej aj dnes. Stretnutie s ňou je zaujímavým a nevšedným zážitkom. Na prvý pohľad je to tichá a nenápadná žena. Dokáže však jedným skúmavým pohľadom zhodnotiť váš zdravotný stav. Ako hovorí, vidí auru nad hlavami ľudí a podľa jej farby vie, či sú chorí, alebo nie. Pani Márii som polozila pár otázok: Kedy ste v sebe objavili tú zvláštnu silu, ktorá vám umožňuje odkrývať veci, čo sú bežným ľudom nedosiahnuteľné? Od ranného detstva som vnímala energiu okolo nás. Nevedela som v tej dobe, či je to niečo výnimočné, ale často začala rozmýšľať nad nevysvetliteľnými skutočnosťami. Stávalo sa mi, že som videla veci, ktoré sa vyskytli v budúcnosti. Keď' som sa pozrela pri rozhovore na človeka, nevidela som len tvár alebo profil, videla som ho odetého do priesvitného šálu, rôznych farieb. Neskôr som si to začala dávať do súvislostí. A keď som si uvedomila, čo vlastne vidím, často mi radila moja teta. Ona vedela, že to čo vidím je dedičné. Aké služby poskytujete? Veštím z tarotu a kameňov, runy a tiež odliatkov olova. Zaoberám sa liečením harmonizovania čakier a energiou Božia pečať, odrábam porobeniny a kúzla z čiernej mágie. Pomáham v láske a podnikaní.

 

Odpovede hľadám cez  Tarotové karty, doplňujem výklady  Kartami Madam Lenormand. Prosím  o pomoc  Anjelské sféry  a preberám ich posolstvá. Zaoberám sa s liečivými kamienkami. Radim s Colorterapiou, liečenie farbami. Sviečkové rituály. Karty sú listy knihy života, v ktorej si môžeme prečítať minulosť, prítomnosť aj budúcnosť. Sú veci, ktoré nám osud prináša  a sú veci, ktoré môžeme my ovplyvniť naším rozhodovaním. Vykladám karty, aby som pomohla ľuďom prekonať zložité situácie a spoločne  s nimi nájsť riešenie ich problému. Ťažké ochorenie s pred 17 rokov  ma donútilo sa zamyslieť nad hodnotami života, od vtedy moje cesty smerujú  k duchovnu. Ak pochopíme póly života, naučíme sa  pozerať z iného uhla pohľadu ,  na každú nepríjemnú a neradostnú lekciu, ktorú nám prináša život, vo všetkom hľadajme  lúč duchovného svetla a lásku. ,,Život je jedna veľká záhada, celý život ju skúmame, len tí čo ju pochopia, odchádza  ich duša s krídlami a na ceste im svieti svetlo lásky. Cez bolesť je nám prinášaná radosť. Cez obetu vykúpenie. Cez slzy očista. Chodník lásky je kľukatý a keď sa dáš kráčať ním rátaj , že ho musíš vyšliapať túžbami.´´Verím v Duchovné sféry, ktoré  povedú nás, aby sme spoznali sami seba, aby sme naštartovali  v sebe energiu na nové začiatky. Môže sa stať že náš duchovný sprievodca  povie:,, Zavediem ťa do chrámu lásky.´´Poviete si a to je kde a budete sa čudovať, možno niektorí si poviete: ,,Vau , tak to môže byť krásne  a kde to je ?´´V predstavách  v sekundovom premietnutí to bude palác, v ktorom je nádherne.  Ostanete  prekvapení, keď sprievodca povie: ,,Je to tvoje srdce´´ Začudujete sa, kam sprievodca sa rozhodol vás viesť a prečo. Lásku do nás vložil Boh a vložil ju do našich sŕdc. Každý  z nás sa má pozrieť do chrámu lásky častejšie, chrámu svojho srdca. Zaklopme na bránu chrámu lásky,  otvorí nám sám Boh. Otvorí vtedy ak sme mnoho krát odpustili, ak sme mnoho krát boli vďačný, ak sme nepochybovali  a naša viera bola úprimná.  Budujme si  svoj chrám lásky  tak, aby keď uvíta  návšteva  najvyššieho,  nemuseli sme sklopiť zrak hanbou, ale aby sme cítili  vibrácie pozitívnych energií, kiež v srdciach bude  čistota , na ktorú budeme môcť byť  hrdý.   

 

Túto službu technicky zabezpečuje Mediatex s.r.o., P.O.BOX 60, 830 00 Bratislava 3, cena volania 1,60€ s DPH/min