Horoskopy od NELLY

 

 

 

 

 

           Týždenné   Horoskopy     

         

               Hviezdy naznačujú...                           

                            my si tvoríme...

 

 

 

 

 

           04.04.2011-10.04.2011

 

 

 

BARAN
21.3.-20.4.

Nový týždeň prináša úlavu od zdravotných problémov,ktoré ste dlhší čas mali.Tento týždeň by ste si mali viac uvedomovať vaše srdce a nie ego,lebo vaša neústupčivosť môže vela pokaziť. Pozor na ladviny..

BÝK
21.04.-20.05.

Býci stále niečo riešite čo tak si vyjsť do prírody a nadýchať sa konečne čerstvého vzduchu.Váš partner má vašich riešení už plné zuby.Začnite sa na svet usmievať.Pozor na alergie.

BLÍŽENCI
21.05.-21.06.

Blíženci niečo iné hovoríte a niečo iné cítite.Mali by ste to zmeniť,hlavne tento týždeň.Strhnite masku a ukážte svetu aký ste.Ľudia okolo vás to ocenia a začne sa vám dariť.Pozor na chrbticu.

RAK
22.06.-22.07.

Raci pozor na príslovie""kto druhému jamu kope,sám do nej padne".Prestaňte sa zahrávať s citmi druhých ludí.Čo sa týka pracovnej oblasti pozor na šéfa,tiež je to len človek.Pozor na lýtka..

LEV
23.07.-22.8.

Tento týždeň sa bude niesť v znamení príslovia:"pomaly ďalej zájdeš."Nechajte veci plynúť a neriešte ich násilým.Hrozia Vám pohromy pre vaše neuvážené konanie.S úsmevom to ide ľahšiePozor na chrbticu.

PANNA
23.08.-23.09.

Panny máte pred sebou celkom pekný týždeň.Vaše túžby sa naplnia a konečne budete mať pocit,že pani šťastena je na vašej strane. Pozvite partnera na večeru a on to určite ocení.Pozor na zuby.

VÁHY
24.09-.23.10.

Váhy tento týždeň sa budete musieť veľmi rýchlo rozhodnúť vo veciach čo ste už dlho odkladali.Čaká vás cesta na ktorej vás čakajú peniaze.Pozor na cestách hrozia nehody.Pozor na "ústa".

ŠKORPIÓN
24.10.-22.11.

Škorpióni zase máte plné hlavy smútku...Tento týždeň dbajte hlavne na očistu tela a mysle.Nič nieje také zlé ako to vyzerá.Skúste si dať od problémov odstup a riešiť ich neskôr.Pozor na svaly.

STRELEC
23.11.-21.12.

To čo ste v minulých mesiacoch nevedeli ovplyvniť sa tento týždeň pohne.Pozor na úradoch za každú cenu budte čestný,len to vám prinesie dlho očakávané výsledky.Dajte si pozor chrbticu.

KOZOROŹEC
22.12.-20.1.

Kozorožci pozor na manipuláciu riadte sa tým čo cítite vy a nie čo vám hovoria druhý.Skúste sa na veci pozerať z nadhladu.Na obzore sa črtá láska.Pozor na hlasivky a nervové vyčerpanie.

VODNÁR
21.01.-20.02.

Tento týždeň sa skúste riadiť príslovým :"nikdy nieje tak zle,aby nemohlo byť ešte horšie."S úsmevom to ide ľahšie.Pozor na zlosť,tá vás neprivedie nikam iba k zdravotným problémom.Pozor na ladviny.

RYBY
21.01.-20.03.

Ryby tento týždeň vás čakajú peniaze,len zas moc nerozhadzujte.Nepriatelské postoje,ktoré máte voči niektorým luďom skúste zmeniť.Skúste sa riadiť príslovým:"pokila nejde o život, nejde o nič.".Pozor na členky.