Ako zadať súkromnú veštbu

 

UPOZORNENIE: V tejto časti sa zadávajú LEN PLATENÉ požiadavky na veštbu. Veštba sa pripravuje až po úhrade.

 

Pred zadaním požiadavky v tejto súkromnej časti Vás chceme poprosiť o prečítanie si nasledujúcich pokynov. Dary pre všetkých veštcov posielajte na účet 2922700213 kód banky 1100 Do poznámky pri úhrade uveďte komu je dar určený. Veľmi nám tým uľahčíte prácu.

Výška daru za jednotlivé požiadavky je nasledovná:

 

5 EUR jednoduchá požiadavka - veštba/vykladanie so stručným popisom/odpoveďou na jednu otázku

 

7 EUR jednoduchá požiadavka - veštba/vykladanie s detailnejším popisom/odpoveďou na jednu otázku

 

10 EUR zložitejšia požiadavka pre jednu osobu - veštba/vykladanie na otázku ktorá obsahuje maximálne tri podotázky týkajúce sa jednej osoby

 

20 EUR zložitejšia požiadavka - veštba/vykladanie na otázku ktorá obsahuje maximálne tri podotázky

 

50 EUR komplexná veštba/vykladanie pre jednu osobu

 

očista aury/od porobenia - výšku daru určuje konkrétny poskytovateľ služby na vyžiadanie

 

 

Zadávanie požiadavky:

 

1. Musíte byť prihlásený/á. Po vstupe do zadávania požiadavky na veštbu sa Vám zobrazí niekoľko polí ktoré treba vyplniť. Vaše prihlasovacie meno a email sa zmeniť nedá. Používajú sa tie údaje, ktoré Ste si zadali pri registrácii.

2. Pre zadanie požiadavky si vyberte kategóriu/zaradenie. Po kliknutí na toto políčko sa Vám zobrazia možnosti z ktorých si jednu zvoľte.  Takto si vyberiete veštca od ktorého chcete veštbu. Ak nezvolíte nič, administrátor Vám pridelí prvého voľného veštca.

3. Do poľa Názov zadajte opis resp. nadpis vystihujúci Vašu požiadavku.

4. Do poľa Popis napíšte všetko potrebné pre veštca aby Vám mohol vypracovať odpoveď. Zväčša je potrebné uviesť mená, dátumy narodenia prípadne ďalšie okolnosti, ktoré veštec potrebuje pre vypracovanie veštby.

5. Časť dodatočné poznámky môžete nechať prázdnu. Ak by Ste potrebovali Vašu požiadavku doplniť aj neskôr po opätovnom prihlásení to môžete urobiť práve v poli dodatočné poznámky.

6. Keď Ste vyplnili všetky potrebné údaje, kliknite na ikonu Ulož. Vaša požiadavka bude uložená a veštec ktorého Ste si vybrali dostane o tomto správu. Všetky nové skutočnosti, napríklad požiadavka od veštca na doplnenie údajov alebo oznámenie o vypracovaní veštby Vám príde na email. Preto si udržiavajte Vašu emailovú schránku vo funkčnom stave (napr. nemajte ju zaplnenú, lebo Vám správa nepríde).

7. Pokiaľ chcete svoju správu skontrolovať či doplniť, stačí keď sa opäť prihlásite a vojdete do časti zadávania požiadaviek. Tam sa Vám zobrazia všetky Vaše požiadavky a odpovede na ne.

Vstupom súhlasíte s uvedenými podmienkami - Zadávanie požiadavky na veštbu