Práca s kyvadlom

Veštenie pomocou kyvadla.

 

   S kyvadlom som začala  pracovať asi pred dvoma rokmi. Kto si nevýskúša  takýto typ veštenia, neuverí že  kyvadlo sa pohybuje samo. Najčastejšie sa používa veštenie pri ktorom  držíte kyvadlo nad dlaňou ľavej ruky, tak pracujem s kyvadlom ja. Samotný smerkrúženia si volí samotné kyvadlo. Veľmi dlho som sa učila pracovať s kyvadlom sama na sebe, lebo som chcela zistiť smer ktorý ukazuje odpoveď áno a nie. Ak  nám nevyhovuje z nejakých dôvodov  takýto typ veštenia nad dlaňou môžeme si vyrobiť z papiera jednoduchú pomôcku.Na papier si nakreslíme čiernou farbou rovnomerný kríž pričom ku každej z pretínajúcich  sa čiar napíšeme áno a nie.

   Nepracujte s kyvadlom, keď sa necítite dobre, alebo máte  málo energie, to zisíte sami. Kyvadlo sa začne s Vami pohrávať a vtedy nie je vhodná doba na  kývanie. Vždy keď začnete kývať  poproste  svojho anjela strážneho či môžete kývať  pre danú osobu alebo  pre seba. Keď Vám dá kyvadlo odpoveď áno tak sa vždy  poďakujte. Ak položíte kyvadlu otázku tak myslite úplne na niečo iné, aby Ste kyvadlo neovplivnili.

   S kyvadlom sa pracuje určitým spôsobom aj veštecky aj liečiteľsky. Je možné zistiť zdravotný stav osoby, nájsť choré miesta. Kyvadlo sa začne nad chorým orgánom správať úplne inak ako nad zdravým orgánom. Ćasto nám pomôže zorientovť sa v ťažkých životných situáciách na ktoré nevieme nájsť odpoveď sami.

Ja používam mosadzné kyvadlo,ktoré  si sa mi zdá najcitlivejšie, ale používaju sa rôzne. Je to na človeku aký typ kyvadla mu vyhovuje.

Ćistenie kyvadla.

   Nedovoľte nikomu, aby na Vaše kyvadlo niekto siahal. Musíte ho pravidelne čisiť pod  tečúcou vodou a občas ho nabiť najlepšie keď je spln. Ku kyvadlu sa treba  správať s úctou. Pokiaľ ho nepoužívate je dobré ho mať v ochrannom obale.

 

autor: ika