Anjeli - úvod

"...je ťažké vysvetliť Ti to. Všetci máme svojho anjela. Málo kto z nás s ním komunikuje." Takto vyzeral úvod jedného emailu o ktorý sa chcem podeliť a povedať Vám, že jeho autorka Vás bude v tejto časti webu a na fóre sprevádzať na ceste za ich spoznaním.

"   Je to ako v rozprávke Aladinova zázračná lampa. Aladin pošúcha lampu vyjde z nej džin a povie "vyslov svoje želanie". Rovnako aj anjeli sú pri každom z nás a čakajú. Čakajú na naše želania a prosby o pomoc. Pokiaľ ich nevyslovíme alebo aspoň v myšlienkach, nepoprosíme o pomoc, oni sami nič robiť nemôžu. A stačí len poprosiť a veriť. Hlavne veriť že sa to splni. A tiež ďakovať. Nezabudnúť poďakovať. Ďakovať aj za takú samozrejmosť že dýchame, že vidíme, že sme sa zobudili. Ďakovať za dnešok, za krásny zajtrajšok... Možno  potrvá kým sa naše prosby splnia. Niektoré sa splnia hneď, iné po dlhom čase keď si už ani nespomenieme že sme o niečo prosili. Aj to má svoj dôvod. Anjeli vedia kedy je správny čas aby nám prosbu splnili. A urobia tak vtedy keď je to pre nás najlepšie.

   Všetko sa pre niečo deje nič nie je náhoda. Žiadne stretnutie nie je náhodné. Keď sa dvaja ľudia ktorí spolu dlho žili rozídu, splnili úlohu ktorú mali, odovzdali si to čo mali a ich cesty sa rozdelia. Napríklad ja, po 19tich rokoch manželstva som rozvedená. Našiel si inú. No a čo je na tom dobré? Začala som sa venovať aj iným veciam, podnikám. To by som nikdy neurobila keď sme boli spolu lebo som nemusela.

... a spoznala som anjelov ktorých milujem a môžem sa im venovať tak, ako by som si to voľakedy nemohla dovoliť. Spravila som si reiki 1 a 2 našla som stránku veštiarne, kde som našla veľa super ľudi ktorí sú mi ako rodina. S nimi necítim ako som sama, zasmejeme sa poplačeme si. Takže všetko sa pre niečo deje a možno až neskôr pochopíme že to čo pre nás anjeli urobili bolo vlastne to najlepšie."

 

autorka: Immanuel