Meditačné cvičenie 1

Zaujmite pohodlnú polohu, sadnite si s narovnanou chrbticou, ako by Ste boli zhora zavesený na šnúrke. Ukľudnite sa. Niekoľkokrát sa zhlboka nadýchnite a predstavte si 12 čakier otáčajúcich sa ako planéty vyžarujúce svetlo.

Predstavte si 12 sĺnc tvoriacich rebrík vo Vašom tele. Sledujte ako sa Vaše vedomie šplhá hore systémom čakier. Vystupujte po ňom a vysielajte do celého vesmíru svoje prebudenie, priateľstvo, oddanosť a lásku.

Stúpajte po 12-tich slnkách do vesmíru. V duchu si predstavte kozmické planetárne bytosti a geometrické formácie. Pri stúpaní si uvedomte, že vám ostatné časti vášho tela niečo oznamujú. Čo je Vám posielané? Čo cítite a počujete? Buďte otvorený, aby Ste mohli prijímať lásku a podporu zvyšných častí svojho tela a videli Ste slnko ako pruh svetla prinášajúce poznanie.

Vystúpte zo svojej verzie JA a stante sa príjemcami uvedomujte si účinok tohto svetla a energie. Vnímajte jeho význam vo vašom vedomí. Na chvíľu si prestaňte uvedomovať svoje telo a nechajte jeho molekuly splynúť s okolým.

Ak táto energia prechádza kolektívnym JA do Zeme ste využívaní ako meniče. Prechádza po sieti aby priniesla potrebné zmeny. Energia sa ponára hlboko do Zeme. Predstavte si ako od vás pradávní strážcovia informácií kryštalickej stavby vysoké stovky metrov prijímali špirálu energie. Potom sa odviňte od tej gigantickej špirály a vytvorte svoju vlastnú špirálu identity.

Pri sledovaní vírenia tejto špirály ostaňte v kľude. Vo svojom tele spozorujete oživenie a omladnutie. Tento vír pociťujete od prstov na nohách až po korienky vlasov! Uvedomujete si že sa s Vašim telom zmiešali nové molekuly. Zhlboka sa nadýchnite a predstavujte si ako sa Vašich 12 čakier zoradilo, sú pripravené pracovať na plný výkon. Ešte raz sa zhlboka  nadýchnite a vyslovte svoje meno. Vnímajte zvuk toho kým Ste v tejto realite. Ste jedinečný a živý. Milujete toho koho ste stvorili. Vážte si sám seba a s láskou sa o seba starajte. Pri predstave svojho vlastného nekonečného potencialu sa usmejte a sľúbte si, že podľa neho budete žiť.

 

 

 

 

Otázky k cvičeniu smerujte do fóra

autor: vehu_el